Вы здесь

Електронна доставка документів (ЕДД)

Служба пропонує доставку електронних копій джерел, що знаходяться суспільному бібліотечному фонді. За допомогою служби доставки ви можете замовити електронні копії частини документів для використання в особистих, навчальних чи дослідницьких цілях: статті з газет і журналів; окремі сторінки з книг; описи винаходів, стандарти тощо. Строк повідомлення про можливість виконання запитів становить від 3 до 5 днів.

Оплата здійснюється у вигляді авансового платежу на рахунок ЗОУНБ (переказ поштовий або банківський) або готівкою.

Порядок виконання замовлення:

Служба приймає замовлення  через Бланк замовлення на електронну доставку документа (zounb.zp.ua/edd/index);

Замовлення на потрібний документ (за виключенням замовлення  через Бланк, представлений на веб-сайті) надсилається до служби ЕДД із зазначеними основними бібліографічними відомостями про документ і визначенням форми оплати (готівковий або безготівковий розрахунок).

Після перевірки у фонді наявності необхідного документа, служба ЕДД направляє замовнику повідомлення про можливість виконання замовлення та його вартість. Замовник має підтвердити своє замовлення чи анулювати його.

Доставка замовлення здійснюється після надходження коштів на рахунок бібліотеки.

Електронні копії документів пересилаються електронною поштою, якщо розмір не перевищує 12 МБ, на вказану замовником електронну адресу, а також поштовим відправленням.

Одержані з бібліотеки електронні копії видань дозволяється використувати лише з науковою, учбовою або освітянською метою. Забороняється тиражувати одержані копії, відтворювати їх у будь-якій іншій формі, крім одноразового друкування електронного файлу. Замовник несе відповідальність за використання електронної копії відповідно до Закону про авторське право і суміжні права.